Współpraca

Witamy na naszej stronie

image_1

PRZYTŁACZAJĄ CIĘ DOKUMENTY?

Nie masz już miejsca na segregatory przepełnione dokumentami, które musisz latami magazynować? Nie jesteś w stanie zapanować nad wszystkimi firmowymi drukami? Masz już dosyć walających się teczek, segregatorów i innych druków, a brakuje Ci miejsca żeby je odpowiednio poukładać?

image_1

PRZYNIEŚ JE DO NAS!

Rozwiązanie jest proste. Przywieź do nas swoje dokumenty, rolki kasowe, kopie paragonów fiskalnych, akta i wszystko to, co musisz przechować, a brakuje Ci miejsca w biurze. Odpowiednio zajmiemy się również rzeczami, które niepotrzebnie zagracają Twój dom, garaż, piwnicę czy strych. Zapewniamy bezpieczne przechowanie w optymalnych warunkach (temp. 16°C i wilgotność 45­ - 60%).

image_1

ZAPAKUJEMY

Twoje dokumenty i inne rzeczy ułożymy i bezpiecznie zapakujemy do naszych kartonów, które zostaną zaklejone i zaplombowane. Plomba da Ci gwarancję, że nikt nie miał dostępu do zapakowanych materiałów. Dodatkowo po zapakowaniu ważymy każdy karton i spisujemy jego masę. Powtórnie zważymy karton zanim zdejmiemy plombę przy następnej wizycie. Dostęp do zawartości będą miały jedynie upoważnione przez Ciebie osoby za okazaniem dowodu osobistego i upoważnienia.

image_1

OZNACZYMY

Każdy z kartonów zostanie opisany w taki sposób, aby ułatwić znalezienie dokumentów. Dostaniesz protokół odbioru ze spisem zawartości. Na każdej paczce znajdzie się również rejestr udostępnień, dzięki temu będziesz mieć wgląd we wszystkie informacje. Po oznakowaniu, zaplombowaniu i zważeniu paczka zostanie bezpiecznie przeniesiona do miejsca magazynowania.

image_1

UMOŻLIWIMY ŁATWY DOSTĘP

Jeśli będziesz potrzebować któregoś ze swoich dokumentów wystarczy, że wskażesz czego szukasz, a nasz pracownik udostępni potrzebne materiały. Zapewnimy Ci również wygodne pomieszczenie, w którym w komfortowych warunkach przejrzysz zawartość swoich kartonów i dołożysz lub wyjmiesz potrzebne dokumenty lub rzeczy.

image_1

WYJDZIESZ ZADOWOLONY!

My zajmiemy się bezpiecznym przechowywaniem Twoich dokumentów, a Ty możesz spokojnie zastanowić się jak wykorzystać wolną przestrzeń swojego biura lub domu. Nie musisz się martwić o kradzież, zniszczenie, zgubienie czy dostęp niepowołanych osób – gwarantujemy bezpieczeństwo!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

PAKOWANIE
Twoje dokumenty i inne rzeczy ułożymy i bezpiecznie zapakujemy do naszych kartonów, które zostaną zaklejone i zaplombowane.
PRZECHOWANIE
Przywieź do nas swoje dokumenty, rolki kasowe, kopie paragonów fiskalnych, akta i wszystko to, co musisz przechować.
NISZCZENIE
U nas możesz bezpiecznie zniszczyć dokumenty, w których znajdują się chronione przez prawo dane osobowe.
czytaj więcej