Przechowywanie Rzeczy

Witamy na naszej stronie

image_1

PRZYTŁACZAJĄ CIĘ RZECZY?

Nie masz już miejsca na rzeczy, które używasz sporadycznie? Potrzebujesz przechować sprzęt sportowy, meble, książki? Masz już dosyć wszędzie walających się przedmiotów, a brakuje Ci miejsca żeby je odpowiednio poukładać?

image_1

PRZYNIEŚ SWOJE RZECZY DO NAS!

Przywieź do nas swoje rzeczy, książki, sprzęt sportowy, ubrania, meble i wszystko to, co musisz przechować, a brakuje Ci miejsca. Jeśli jesteś przedstawicielem firmy i potrzebujesz przechować towar zapraszamy do skorzystania z naszej przestrzeni magazynowej. Zapewniamy bezpieczne przechowanie w optymalnych warunkach (temp. 16°C i wilgotność 45 - 60%).

RÓŻNORODNA OFERTA

Dzięki elastycznemu podejściu do usług związanych z magazynowaniem i przechowywaniem oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży magazynowej możemy zaproponować Ci usługi w wielu wariantach oraz powierzchnie magazynowe, w których bezpiecznie przechowamy Twoje mienie. Wynajmujemy również pojedyncze miejsca paletowe.

image_1

POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA

Budynek posiada rampę rozładunkową o szerokości 6 metrów i długości ponad 120 metrów z możliwością wjazdu samochodów dostawczych oraz rampę hydrauliczną. Magazyn wyposażony jest w cztery windy towarowe o wymiarach wewnętrznych: wysokości 200 cm, długość 320 cm, szerokość 190 cm i ładowności 3200 kg pozwalające na łatwy transport towarów na piętro.

image_1

WYJDZIESZ ZADOWOLONY!

My zajmiemy się bezpiecznym przechowywaniem Twoich rzeczy i towaru, a Ty możesz spokojnie zastanowić się jak wykorzystać wolną przestrzeń w swoim domu, garażu lub w firmie. Nie musisz się martwić o kradzież, zniszczenie, zgubienie czy dostęp niepowołanych osób – gwarantujemy bezpieczeństwo!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

PAKOWANIE
Twoje dokumenty i inne rzeczy ułożymy i bezpiecznie zapakujemy do naszych kartonów, które zostaną zaklejone i zaplombowane.
PRZECHOWANIE
Przywieź do nas swoje dokumenty, rolki kasowe, kopie paragonów fiskalnych, akta i wszystko to, co musisz przechować.
NISZCZENIE
U nas możesz bezpiecznie zniszczyć dokumenty, w których znajdują się chronione przez prawo dane osobowe.
czytaj więcej